+48 501 710 574 - Bartek | +48 601 165 315 - Zigi

Akrobatyka

Akrobatyka, to wspaniałe zajęcia , które oferujemy dla dzieci !

Zajęcia te można traktować jako uzupełnienie treningów narciarskich (wspaniale kształtują sprawość, siłę i wyczucie równowagi niezbędne do coraz lepszej jazdy na nartach), ale mogą one też stanowić samodzielne zajęcia - szczególnie dla dzieci klas 1-3, które nie mają w szkole regularnych lekcji WF-u.

To tutaj kształtujemy prawidłową sylwetkę Twojego dziecka, łączymy ćwiczenia ogólnorozwojowe, które mają na celu podniesienie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej, wszechstronnie rozwijamy wytrzymałość, zręczność, gibkość oraz orientację przestrzenną.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 19:00-20:30 we FreeStyleParku,

Koszt zajęć 20 zł/os + koszty wstępu 110 zł karnet na 4 wejścia. Przy rodzeństwach 15 zł/os.

Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zapisz swoje dziecko na zajęcia z akrobatyki z Racing Kids! :)

 

09.12.2021 Trening Motoryczno-Akrobatyczny

Zapraszamy na treningi motoryczno-akrobatyczne, które będą odbywać się cyklicznie w każdy wtorek i czwartek o godz.19:00 do 20:30

Koszty treningu:

Zakup karnetu na wejście do FreeStyleParku w cenie 110 zł = 4 wejścia po 1,5 godziny

20 zł za każdy trening 1,5 godzinny.

Zapraszamy Racing Kids!!!

 

 

 

Zapisy

    Dane uczestnika
  • Dane kontaktowe
  • * Pole wymagane
  • Informujemy, że administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Sportowy Racing Kids z siedzibą przy ul. Lisieckiego 33a/10, 40-070 Katowice (dalej jako „Klub”). Dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji i realizacji zajęć sportowych/wyjazdów/obozów oraz w przypadku wyrażenia stosownej zgody, także w celu informowania o usługach i wydarzeniach organizowanych przez Klub w przyszłości. Dane nie będą udostępnianie odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.