+48 501 710 574 - Bartek | +48 601 165 315 - Zigi

Akrobatyka

Akrobatyka, to wspaniałe zajęcia całoroczne (z wyłączeniem okresu wakacji), które oferujemy dla dzieci w każdym wieku!

Zajęcia te można traktować jako uzupełnienie treningów narciarskich (wspaniale kształtują sprawość, siłę i wyczucie równowagi niezbędne do coraz lepszej jazdy na nartach), ale mogą one też stanowić samodzielne zajęcia - szczególnie dla dzieci klas 1-3, które nie mają w szkole regularnych lekcji WF-u.

To tutaj kształtujemy prawidłową sylwetkę Twojego dziecka, łączymy ćwiczenia ogólnorozwojowe, które mają na celu podniesienie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej, wszechstronnie rozwijamy wytrzymałość, zręczność, gibkość oraz orientację przestrzenną.

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 16:30-17:30 na sali gimnastycznej AWF Katowice na ul. Raciborskiej, a prowadzą je profesjonaliści - na co dzień wykładowcy AWF Katowice i trenerzy gimnastyki akrobatycznej w klubie AZS-AWF Katowice: dr Krzysztof Wilusz i dr Jerzy Trzaska.

Koszt zajęć 25 zł/os x ilość poniedziałków w miesiącu. Przy rodzeństwach 20 zł/os.

Na obiekt wchodzą tylko sami uczestnicy bez rodziców, w cześci wspólnej obiektu obowiązuje noszenie maseczek. Uczestnik powinien mieć na sobie strój i rozebrać tylko odzież wierzchnią. Obowiązują białe skarpetki.

Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś zapisz swoje dziecko na zajęcia z akrobatyki z Racing Kids! :)